UA-54762838-1

(*1980)

Vystudovala blovické gymnázium a Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Její bakalářská práce se věnovala osudům zámku Zelená Hora ve 20. století. Před patnácti lety začala pracovat na Základní škole Nepomuk jako vychovatelka ve školní družině a učitelka. Dnes zde učí  angličtinu, občanskou nauku a je třídní učitelkou IV.C. Je matkou tří dětí. Mezi její záliby patří cestování, hudba, literatura a příroda.

„V Nepomuku žiji od narození. Je to místo s bohatou historií, usazené v malebné krajině. Neměnila bych, i když je zde samozřejmě, stejně jako všude jinde, co zlepšovat. Například bych si přála, aby došlo k úpravě prostoru školní zahrady tak, aby ji mohli učitelé a žáci smysluplně využívat. Je škoda, že plánovanou kultivaci těsného okolí školy město v tomto volebním období zařízlo. Také Základní umělecká škola, kde se učí mnoho dětí tvořit krásné věci a nacházejí zde inspiraci pro sebenaplňující trávení volného času, by si konečně zasloužila nové prostory.

Přínosem pro místní obyvatele i pro turisty by jistě byla i možnost kvalitního koupání, ať už by šlo o koupaliště s tobogánem nebo biotop.“

Facebook