UA-54762838-1

(*1975)

Narodila se ve Frýdku-Místku. Po ukončení střední ekonomické školy nastoupila jako administrativní pracovnice v tamější notářské kanceláři. V roce 1996 začala pracovat jako tajemnice notáře v notářské kanceláři v Plzni, kde působí dodnes. V Nepomuku žije od roku 1997 se svou rodinou, manželem a dvěma dcerami. Za Stranu zelených kandidovala do komunálních voleb poprvé již v roce 2010. Je členkou výboru společenství vlastníků jednotek v místě svého bydliště, kde pořádá setkání Den sousedů, od roku 2017 je členkou kontrolního výboru městského zastupitelstva.

“Nepomuk se stal mým domovem již před 25 lety a záleží mi na zdejších obyvatelích. Vychovala jsem zde své dvě dcery a přeji si, aby byl klidným a bezpečným místem pro život nás všech. Je třeba pečovat o historické bohatství našeho města a naslouchat potřebám místních občanů.
    Mou prioritou je revitalizace veřejného prostranství, zejména kolem bytovek na sídlišti, vytvoření nových parkovacích míst, odpočinkových zón a menších hřišť pro děti.
    Přála bych si, aby v Nepomuku žili lidé spokojení a šťastní. Měli by ale také cítit svou morální povinnost a přijít k volbám.”

Facebook