UA-54762838-1

(*1978)

Absolvent blovického gymnázia, student plzeňské konzervatoře. Již od roku 1992 působí jako aktivní hudebník, hraje na basovou kytaru, tubu a suzafon. Vystupuje především s pop-rockou skupinou Pelíškové a dixielandovým souborem The Dixie Hot Licks, který slaví úspěchy na českých i zahraničních pódiích (např. International Jazz Fest Praha aj.).

Je zakládajícím členem zapsaného spolku Nepal. Byl jedním z lidí, kteří vymysleli a organizovali festival Nepal Fest, podílel se na organizování množství dalších akcí. Dnes ve spolku působí zejména jako šéfdramaturg Nepomuckých pivních slavností či stagemanager hlavní scény Nefestíku. Aktuálně působí v Kulturní komisi rady města Nepomuk.

Vadí mi, když se něco dělá bez rozmyslu, jen proto, že je na danou věc vypsaná nějaká dotace. Přijde mi to nejen jako plýtvání veřejnými prostředky, ale i energií všech zúčastněných. Oceňuji naopak dlouhodobou promyšlenou přípravu všech investičních záměrů. Jsem proto rád, že město zpracovalo za účasti večejnosti strategický plán, kde jsou pojmenovány jak hlavní problémy, tak i cesty k jejich řešení.

Důležitým tématem je pro mě také transparentnost veřejné správy. Co nejvíce informací na web, zveřejňovat zápisy a smlouvy, rozklikávací rozpočet, videozáznamy z jednání zastupitelstva. Všechny tyhle věci jsme již prosadili, ale myslím, že je ještě co vylepšovat. Pro další volební období máme v programu několik dalších konkrétních kroků, které by měli přispět k tomu, že nepomucká radnice bude skutečně otevřená.

Facebook