UA-54762838-1

(*1976)

Pochází ze Dvorce, kde žije celý život. V dětství navštěvovala vrčeňskou a nepomuckou základní školu. Vyučila se švadlenou. Má dospělou dceru a syna. Letos se stala babičkou.

S manželem Milanem podniká od roku 1998, kdy otevřeli na rohu náměstí a Husovy ulice obchod s chovatelskými potřebami. Rok a půl provozuje také krámek se zdravou výživou, bio potravinami, bezlepkovými a veganskými produkty i ekologickou drogerií.  Prodejnu neotvírala jako v prvé řadě podnikatelský záměr, ale zejména jako službu, která v Nepomuku, po uzavření obchůdku paní Růžičkové chyběla. Sama totiž vyznává zdravý životní styl v souladu s přírodou, sportuje a aktivně se angažuje v prevenci užívání návykových látek.

Kandidátku Zelená pro Nepomuk jsem se rozhodla podpořit svou osobní účastí z jednoho prostého důvodu.  Tím bylo, že jsem si začala všímat pozitivních změn v Nepomuku – renovací památek a starých domů, zušlechťování veřejných prostranství, množství různých kulturních akcí …

Zajímalo mě, kdo za tím je, a zjistila jsem, že hlavní podíl na těchto změnách mají nepomučtí Zelení, respektive lidé sdružení kolem kandidátky Zelená pro Nepomuk. Bylo by fajn v těchto změnách pokračovat, proto jsem velmi ráda, když jsem byla oslovena, rozšířila jejich řady.

 

Výsledky voleb

Facebook