UA-54762838-1

(*1979)

Celý život žije v Nepomuku. Vystudoval maturitní obor zámečník na SOŠ technické Plzeň. Poté nastoupil základní vojenskou službu na Ministerstvu obrany České republiky (generální štáb), kde vykonával funkci osobního řidiče. Od roku 2001 pracuje pro nepomuckou firmu Klimex-N jako montér vzduchotechniky . Jeho velkým koníčkem je fotbal, který od 7 let aktivně hraje. Pět let také trénuje mládežnické oddíly FK Nepomuk. Jeho dalšími koníčky jsou rybaření, hudba a kultura obecně. Poslední dobou věnuje ale nejvíce času rodině, zejména malému synovi Vašíkovi.

 

Jdu do toho, protože chci aby v nepomucké komunální politice pokračovaly změny, ke kterým dochází poslední čtyři roky. Myslím, že se udělal kus práce, ale spousta jí ještě zbývá.

Doufám, že se podaří vybudovat víceúčelové hřiště u školy a vůbec realizovat další záměry z územní studie Pod Vinicí. Třeba takové přírodní koupaliště v Korýtkách nebo nový sk8-park. Máme tu také spoustu možností pro rozvoj cykloturistiky. Cyklostezky na Nový Rybník i na druhou stranu do Třebčic by rozhodně zlepšily možnost vyrazit z Nepomuka do přírody.

Velká škoda, že je pro veřejnost uzavřen zámek Zelená Hora – snad by se to konečně mohlo změnit. Také by se mi líbilo, kdyby se našlo vhodnější využití pro budovu staré školy na náměstí.

Výsledky voleb

Facebook